קטגוריות

אביזרי רכב

אביזרי רכב
הצג: רשימה / רשת
הצג:
מיין לפי:
 מכשירי קשר אלחוטיים
מכשירי קשר 2 יחידות 22 ערוצי FRS ערוץ סריקה אוטומטי תצוגת מסך LCD פועל ע"י 4 סוללות AAA (לכל מכשיר בנפרד) התראה כשהסוללה חלשה ניתן לחבר  אוזניות  ..
295.00שח
אזעקה לאופנועים עם שלט רחוק
מערכת אזעקה אלחוטית לאופנועים עם שלט רחוק האזעקה מצפצפת בקול רם בעת תנודות/רטט של האופנוע נגד גניבות אפשרות להתאמת רגישות לפי חוזקת התנודות מערכת האזעקה מגיעה עם שלט רחוק לשליטה קלה (טווח קליטה עד 80 מטר ) השלט פועל ע"י סוללה 23A (כלולה)   ..
119.00שח
טיימר חנייה עם פנס LED
טיימר חנייה עם פנס LED משמש לתזכורת לחניה עם מד-חן / איזיפארק / סלופארק / תווי חניה נוח וקל לשאת במחזיק מפתחות קל לשימוש ולאתחול מחדש פונקציה לשמירת מועד החנייה האחרון   פונקציה פנס לד LED      ..
50.00שח
טסטר אלקטרוני לרכב
Car Electric Circuit Voltage Probe Tester (4.5M-Length / DC 6~24V)    טסטר אלקטרוני לרכב צבעים שחור+אדום מתח DC 6~24V בודק מטען חיובי/ שלילי ורצף במתגים, ממסרים דיודות ותיכים וחוטי חשמל. כמו כן מתאים להטענת חלקים כגון מנועים, משאבות דלק וכו' אורך כבל 4.5 מטר  ..
753.00שח
מד אלכוהול דיגיטלי עם שעון
מד אלכוהול דיגיטלי עם שעון משמש לבדיקת שכרות לפני תחילת נסיעה מודד את רמת האלכוהול בדם באמצעות נשיפה מציג מידע מדויק ועצות על המסך תגובה מהירה תוך שניות כולל שעון מעורר השעון מופעל על ידי סוללה אחת AG13 (כלול) בודק אלכוהול מופעל על ידי  שתי סוללות AAA  (לא כלול) מכש..
74.00שח
מד לחץ אוויר לצמיגים דיגיטלי וסולארי
מד לחץ אוויר לצמיגים דיגיטלי וסולארי מודד את לחץ האוויר בצמיגים פועל באמצעות לוח סולארי המספק כוח למודד, אין צורך בספק חיצוני לשימוש באור יום או בלילה בעזרת נורית המיועדת לכך סרגל מתכת 2 ס"מ (להארכה) לחץ אויר תקין שומר ומאריך את חיי הצמיג  ! השקעה קטנה, שחוסכת כסף הרבה יו..
64.00שח
מד לחץ לגלגלים
מד לחץ לגלגלים קומפקטי עם מסך LCD 0.8 אינצ' יחידות מדידיה  psi, bar, kpa טווח לחץ 5~99psi פועל על בטריה  DC 3V (כלולה) עם שרשרת למחזיק מפתחות לנשיאה נוחה מתאים לרכב, משאית קטנה , אופנוע,ועוד. ..
85.00שח
מחזיק אוניברסלי לאוטו לפלאפון ועוד
מחזיק אוניברסלי לאוטו לפלאפון ועוד עשוי מפלסטיק ABS אכותי בעל מערכת רוטציה של 360 מעלות חיבור הוואקום מאפשר הצמדת המחזיק לכל משטח בעל רוחב משתנה בין7 מ"מ - 11.5 מ"מ מתאים ל סלולרי,GPS, MP3,MP4  ועוד...   ..
77.00שח
מחזיק מפתחות אלת בייסבול
מחזיק מפתחות אנטי סטטי מעוצב בצורת אלת בייסבול צבע כסף ..
96.00שח
מטען iPod לרכב ומשדר FM וצג LCD
מטען אייפוד iPod לרכב ומשדר FM וצג LCD המטען מתחבר לשקע המצת ברכב משדר הרדיו פועל ע"י מערכת ה-iPod טווח קליטה מלאה לתדרי FM פונקציית זיכרון של תדר FM אחרון תאורה אחורית כחולה לראייה של תצוגת המסך גם בחושך מאפשר לך לשמוע מוזיקה באייפוד שלך בכל מקום מבלי לחשוש שהסוללה תתרוקן ..
110.00שח
מיני פנס LED לטעינה בשקע המצת ברכב
מיני פנס לד LED לטעינה בשקע המצת ברכב תכונות וואט 0.5 28 , נורת לד LED  פולטת אור לבן בוהק רפלקטור אופטי קריסטל הפנס עשוי מאלומיניום סוללות נטענות מובנות הפנס מתחבר ישירות לשקע המצית ברכב עבור טעינה כשהסוללה מלאה ניתן לעבוד עם הפנס עד 120 דקות שימוש   ..
96.00שח
מכשיר התראה לנהגים עייפים
מכשיר התראה לנהגים עייפים מכשיר קטן המתלבש על האוזן כמו אוזנייה מצפצף כאשר הראש נשמט מטה פשוט וקל לשימוש מוודא שתיהיה עירני לאורך הנסיעה   ..
20.00שח
מנורת LED דקורטיבית למכונית
מנורת לד LED דקורטיבית למכונית נורת LED המפיצה אור על פני השטח המנורה פועלת באמצעות חיבור לשקע המצת במכונית    המנורה חוסכות באנרגיה וידידותית לסביבה המנורה נותנת תחושה של רומנטיקה במכונית  שלך    ..
95.00שח
מעמד אוניברסלי לפלאפון לרכב
אין מקום נוח לאחסון הפלאפון שלכם בזמן הנסיעה! המעמד האוניברסלי לפלאפון הנייד אשר יחזיק לכם את הסלולרי באופן יציב וברור כך שתוכלו לראות מי מתקשר בזמן הנסיעה ותוכלו להחליט אם לענות או לא מבלי הצורך לעצור. ואם כבר החלטתם לענות אז כיום כמעט כל פלאפון מצויד ברמקול חיצוני כך שתוכלו לדבר דרך הדיבורית ..
71.00שח
מעמד אוניברסלי לפלאפון לרכב
המעמד האוניברסלי לפלאפון הנייד אשר יחזיק לכם את הסלולרי באופן יציב וברור כך שתוכלו לראות מי מתקשר בזמן הנסיעה ותוכלו להחליט אם לענות או לא מבלי הצורך לעצור. ואם כבר החלטתם לענות אז כיום כמעט כל פלאפון מצויד ברמקול חיצוני כך שתוכלו לדבר דרך הדיבורית של הפלאפון ולהמשיך בנסיעה.  מעמד אוניברסל..
140.00שח
האתר מקודם על ידי Best-Seo קידום אתרים
www.230.co.il © 2020