קטגוריות

אופניים

אופניים
הצג: רשימה / רשת
הצג:
מיין לפי:
כפפת גולף מקצועית
כפפת גולף מקצועית צבע כחול מידה 25 עשויה מעור סגירת סקוטצ' נוחה להלבשה עם חורי אורור  בגב האצבע אריזה כוולת כפפה 1 ליד שמאל נהדרת לשחקני גולף ..
58.00שח
מד מהירות אלקטרוני לאופניים
ספידומטר אלקטרוני לאופניים מודד את מהירות  הנסיעה בזמן אמת תצוגת LCD דיגיטלית מראה :     1. SPD - מהירות נוכחית     2. אודו - מד מרחק (המרחק הכולל)     3. DST - מרחק טיול     4.  Maximum- מהירות מירבית    ..
67.00שח
מכשיר אזעקה (נגד גניבות) לאופניים
מכשיר אזעקה ( נגד גניבות) לאופניים מכשיר המצפצף בקול כאשר הוא מזהה תנודות / רטט 3 רמות רגישות המאפשרות לך לקבוע את חוזקת  התנועה להפעלת האזעקה עשוי פלסטיק שחור חזק - אין צורך להסיר מהאופניים גם ביום גשום מתאים לאופניים, כלי  גן כבדים כגון / ריהוט גן וכו' פועל ע"י סוללה 9V ..
79.00שח
מנורת בטיחות לאופניים
מנורת בטיחות לאופניים 3מנורה עם נורות LED  בצבע אדום, לאחורי האופניים 3 מצבי הפעלה: *קדימה ואחורה מהבהב לסירוגין מהבהב *כל 3 הנורות מהבהבות בו זמנית *3 נורות דולקות  סוללות לא כלולות   ..
35.00שח
מעמד  גאדג 'טים אוניברסלי לאופניים
מעמד  גאדג 'טים אוניברסלי לאופניים סטנד מתכוונן לאופניים המעמד מיועד להחזקת פלאפונים, GPS, מחשבי כף יד ,נדני מוזיקה : IPOD ,MP3 , MP4 אייפוד מחזיק את המכשיר שלך בבטחה ובטווח ראייה חובה לכל רוכב     ..
68.00שח
משאבת אוויר ידנית לאופניים
משאבת אוויר ידנית משאבת אוויר לניפוח גלגלי אופניים קלת משקל ניתן להכניס לתיק לטיולי אופניים   ..
52.00שח
מתקן בקבוק לאופניים
מתקן בקבוק לאופניים עשוי מפלסטיק התקנה נוחה מתאים לקוטר 7 ס"מ ומטה מתאים מאוד לבקבוקים ..
67.00שח
מתקן בקבוקים לאופניים-שחור
מתקן בקבוקים לאופניים צבע שחור עשוי מפלסטיק התקנה קלה מתאים לקוטר 7ס"מ ומטה מתאים במיוחד לבקבוקים  ..
67.00שח
פנס לאופניים
פנס לאופניים פנס עם 9 נורות LED המפיצות אור לבן בוקה פנס לתלייה על הקידון פועל ע"י 2 סוללות AA מתאים לרכיבה לילית באופניים   ..
82.00שח
קיט פנסים לאופניים
קיט פנסים לד LED לאופניים בפנס הקידמי , 5 נורות  לד LED המפיצות אור לבן בוהק בפנס האחורי , 6 נורת לד LED (פנס אדום) מאפשר לך לרכב על האופניים בבטחה גם בלילה    ..
66.00שח
רצועת יד ספורטיבית ל- iPod Touch 2
רצועת יד ספורטיבית לאייפוד - iPod Touch 2 רצועה חזקה מאוד עם לולאת אבטחה רצועה אופנתית ,עיצוב עור  מותאם לנוחות מקסימלית עמיד בפני התזת נוזלים וגשם ,שומר על האייפוד - iPod Touch 2 שלך יבש כיסוי מתאים המאפשר לחיצה על כפתור Play התאמת הרצועה לפני גודל הזרוע שלך מושלם  לרכיבה על אופניי..
40.00שח
שקית מים עם קשית- 2.5 ליטר
שקית מים עם קשית- 2.5 ליטר שקית מים ,עשוייה מחומרים שאינם רעילים מגיע עם צינור מים באורך  100  ס"מ /  צינור עם ברז המים (on / off לשליטה) מספר חורים לתלייה מכיל  מים קרים וחמים עד 50' צלסיוס ניתן להכניס לתוך תיק גם ולהוציא רק את הקשית חובה לטיולים רגליים, דיג,רכיבה ע..
163.00שח
האתר מקודם על ידי Best-Seo קידום אתרים
www.230.co.il © 2020