קטגוריות

מכוניות על שלט רחוק

מכוניות על שלט רחוק
הצג: רשימה / רשת
הצג:
מיין לפי:
טנק קרב על שלט רחוק
טנק קרב על שלט רחוק 3 ערוצי שליטה: מנוע שמאל, מנוע ימין, מוצב האקדח (ימין ושמאל) מנועים כפולים, חגורות כפולות תנועת הטנק דומה לתנועות של טנקים אמיתים בחבילה: סוללה נטענת ומטען עבור הטנק נורת לד LED המראה על סוללה חלשה צעצוע נפלא לילדים   ..
494.00שח
מיני מכונית ראלי על שלט רחוק
מיני מכונית ראלי על שלט רחוק מכונית ראלי קטנה, פועלת באמצעות שלט רחוק עם כפתור טורבו טעינת המכונית מתבצעת  ישירות מהשלט רחוק עצמו (מחברים את המכונית לשלט) פועל על ידי x 4 סוללות AA (נמכר בנפרד) אורות הנדלקים בזמן נסיעה אחורה/קדימה צעצוע כייפי ומשעשע לכל ילד ..
129.00שח
מכונית טיפוס על שלט רחוק
מכונית טיפוס על שלט רחוק מכונית קטנה הנוגדת את כוח הכבידה מטפסת על קירות מאונכים ועל תקרות (במהופך) שלט רחוק פועל ע"י 6 סוללות AA סוללת ליתיום נטענת מובנית לרכב, לטעינה ישירה מהשלט עצמו צעצוע כייפי ומשעשע לכל ילד הדגמת המכונית בסרטון הבא: https://www.youtube.com/watch?v=CiE..
129.00שח
מכונית סופר מיני על שלט רחוק
מכונית סופר מיני על שלט רחוק מכונית קטנה , פועלת באמצעות שלט רחוק נשלטת בתדר רדיו (RF) אלחוטית  49MHz סוללות ליתיות נטענות מובנות ,לטעינה ישירה  מהשלט 2 ערוצי שליטה R/C : נוסעת אחורה וקדימה , מנווטת ימינה ושמאלה אור אחורי נדלק בנסיעה לאחור השלט פועל על 2 סוללות AA (לא כלול) מגיע ע..
107.00שח
האתר מקודם על ידי Best-Seo קידום אתרים
www.230.co.il © 2020