קטגוריות

תנאי שימוש

 

 

 

 

 

 

תנאי שימוש ורכישה אלה מהווים הסכם בינך הלקוח לבין www.230.co.il , אנא קרא אותם היטב, הסכם זה הינו הסכם מחייב.

 

תהליך הרכישה

הרכישה באתר מתבצעת באמצעות "עגלת קניות" דיגיטלית אליה ניתן להוסיף מהמוצרים המוצגים באתר ולקבוע את הכמות מכל פריט, לאחר מכן יש למלא פרטים אישיים, כתובת למשלוח ופרטי תשלום. הזמנתך תישלח אל היצרן לאחר אישור קבלת התשלום לצורך משלוח ישיר אליך.

שים לב, כל הפריטים והמוצרים המוצגים באתר יישלחו אליך ישירות ממחסני היצרנים אשר בהונג-קונג בדואר אויר, לכן, זמן קבלת המוצרים הממוצע הנו שבועיים, אולם הזמנות יכולות להגיע עד חודשים לאחר הזמנתן באופן שגרתי.

רוב המוצרים באתר מופיעים בליווי תמונות להמחשה בלבד. כל המחירים באתר כוללים מע"מ כחוק ונקובים בשקלים חדשים.

 

מסירת פרטים

עליך הלקוח מוטלת האחריות למסור פרטים נכונים ועדכניים, פרטים כוזבים או שגויים עלולים לעקב את ביצוע ההזמנה ואף את הגעתה אליך, לכן בדוק היטב את פרטיך בעת מילוי הטפסים באתר ובשעת ביצוע אימות הפרטים בעת ההזמנה.

 

תשלום

התשלום באתר מתבצע באמצעות כרטיסי אשראי או באמצעות חשבון PayPal.

פרטי כרטיס האשראי מועברים באופן מוצפן לחברה הסליקה לצורך חיוב, פרטי האשראי לא נשמרים בשום שלב בשרת האתר שלנו.בדפים בהם תדרש להזין פרטי כרטיס אשראי יופיע סימן של מנעול צהוב המאשר כי החיבור בדף זה מוצפן ומאובטח בטכנולוגיית SSL.

תשלום באמצעות PayPal מתבצע באמצעות הפנייתך לאתר PayPal לצורך חיוב מוצפן ומאובטח, ולאחר סיום התשלום תועבר שוב לאתר שלנו לצורך סיום הרכישה.

שים לב ! אם התקבל אישור חיוב באתר PayPal ולא חזרת לאתר שלנו, ההזמנה תתבצע – השרת שלנו מחובר באופן ישיר לשרתי PayPal.

 

אישור ההזמנה

לאחר ביצוע ההזמנה וקליטתה בשרת שלנו, תישלח אליך הודעת דואר אלקטרוני המאשרת את קליטת ההזמנה. תוכל לעקוב אחר מצב הזמנתך במערכת מעקב ההזמנות באתר שלנו, ובנוסף, בכל שינוי במצב ההזמנה שלך תישלח אליך הודעת דואר אלקטרוני נוספת המציינת זאת.

 

החזרת מוצרים

החזרת מוצרים תתבצע עד 14 יום מיום קבלת המוצר, ובלבד שאריזת המוצר לא נפתחה או נפגמה, לא נעשה במוצר שימוש והוא במצב תקין לחלוטין. לא ניתן להחזיר מוצר אשר אריזתו נפתחה או שנעשה בו שימוש, והוא זכאי לשירות ואחריות כמוגדר בהסכם זה.

 

החזרת מוצרים תתבצע בדואר לכתובת החברה (ת.ד. 6139 בית שמש 99532).

 

אחריות

ככלל, האחריות על כל המוצרים ניתנת על-ידי היצרנים מהם הם הוזמנו.בחלק מהמקרים יישלח אליך מוצר חלופי, ובחלק מהמקרים יתוקן המוצר במחסן היצרן.

לצורך הבהרה, האחריות אינה תקפה במקרה של שימוש ו/או אחסון לקוי או נזק שנגרם למכשיר.

 

משלוח

כל המוצרים נשלחים ישירות ממחסן היצרנים בהונג-קונג בדואר-אויר ישירות ללקוח.

ככלל, זמני המשלוח נעים בין שבועיים עד חודשיים באופן שגרתי.

לא ניתן לאסוף מוצרים ממשרדי החברה.

כתובת המשלוח הקובעת הינה הכתובת שנרשמה בעת ביצוע ההזמנה (ניתן לבחור כתובת חלופית לכתובת הקבועה עבור הזמנה בודדת) והיא תשמש כיעד למשלוח ההזמנה. אחריות נכונותה ועדכניותה של הכתובת הינה על הלקוח בלבד.

 

מכס

פחות מ-1% אחד של ההזמנות הנעשות באתר מעוכבות/מחוייבות במכס. במידה והזמנתך תכלול פריטים רבים או בעלי ערך גבוה, אנו ניצור עמך קשר לצורך פירוק החבילה למספר חבילות קטנות יותר על-מנת להמנע מתשלום מכס.

אולם, כל תשלום מכס או מס אחר שיוטל על ההזמנה בעת כניסתה ארצה יחול עליך הלקוח ולא יהווה עילה לביטול ההזמנה.

 

כללי

האתר או מי מטעמו לא יהיו אחראים ולא ישאו בכל נזק ישיר , עקיף , תוצאתי או מיוחד שנגרם למשתמש או לצד שלישי , כתוצאה משימוש או רכישה באמצעות האתר, תהא עילת התביעה אשר תהא , לרבות הפסד הכנסה ו/או מניעת רווח שיגרמו מכל סיבה שהיא.

בכל מקרה של חילוקי דעות לעניין תקנון זה , הסמכות המשפטית תהא בבית המשפט המוסמך בתל אביב יפו בלבד.

 

האתר מקודם על ידי Best-Seo קידום אתרים
www.230.co.il © 2020