קטגוריות

מיקרופונים

מיקרופונים
הצג: רשימה / רשת
הצג:
מיין לפי:
אוזניות מפוארות עם מיקרופון עבור   VOIP
אוזניות מפוארות עם מקרופון עבור  VOIP וסקייפ שימושי מאוד לשיחות MSN / Skype וכו' בקרת עוצמה על החוט דבר שהופך אותו שימושי מאוד ומאפשר לך לשלוט בעוצמת הקול קל לשימוש      ..
81.00שח
מיני מיקרופון עבור iPhone 3G  ו- iPod ונגני מוזיקה
מיני מיקרופון עבור iPhone 3G  ו- iPod ונגני מוזיקה מחבר 3.5 מ"מ מיועד לכל התקני השמע כגון: אייפון iPod, iPhone אייפוד,  MP3, MP4 וכו' תואם iPhone 3G, iPod Nano 4G, ipod touch 2G, iPod Classic 120GB קטן ונייד, נכנס לכיס   ..
23.00שח
מיני מיקרופון-מקליט קול עם רצועה עבור כל iPod (ירוק)
מיני מיקרופון-מקליט קול עם רצועה עבור כל iPod (ירוק) כל שעליך לעשות זה לחבר את המיני-מיקרופון  ל-iPod שלך עבור הקלטת קול מיידית מגיע עם רצועה עבור ה-iPod מחבר 3.5 מ"מ מתחבר לכל התקני שמע עם מחבר 3.5 מ"מ כגון: אייפון iPod, iPhone אייפוד,  MP3, MP4 וכו' תואם iPhone 3G, iPo..
43.00שח
מיני מיקרופון-מקליט קול עם רצועה עבור כל iPod (כתום)
מיני מיקרופון-מקליט קול עם רצועה עבור כל iPod (כתום) כל שעליך לעשות זה לחבר את המיני-מיקרופון  ל-iPod שלך עבור הקלטת קול מיידית מגיע עם רצועה עבור ה-iPod מחבר 3.5 מ"מ מתחבר לכל התקני שמע עם מחבר 3.5 מ"מ כגון: אייפון iPod, iPhone אייפוד,  MP3, MP4 וכו' תואם iPhone 3G, iPod ..
43.00שח
מיני מיקרופון-מקליט קול עם רצועה עבור כל iPod (לבן)
מיני מיקרופון-מקליט קול עם רצועה עבור כל iPod (לבן) כל שעליך לעשות זה לחבר את המיני-מיקרופון  ל-iPod שלך עבור הקלטת קול מיידית מגיע עם רצועה עבור ה-iPod מחבר 3.5 מ"מ מתחבר לכל התקני שמע עם מחבר 3.5 מ"מ כגון: אייפון iPod, iPhone אייפוד,  MP3, MP4 וכו' תואם iPh..
43.00שח
מיני מיקרופון-מקליט קול עם רצועה עבור כל iPod (סגול)
מיני מיקרופון-מקליט קול עם רצועה עבור כל iPod (סגול) כל שעליך לעשות זה לחבר את המיני-מיקרופון  ל-iPod שלך עבור הקלטת קול מיידית מגיע עם רצועה עבור ה-iPod מחבר 3.5 מ"מ מתחבר לכל התקני שמע עם מחבר 3.5 מ"מ כגון: אייפון iPod, iPhone אייפוד,  MP3, MP4 וכו' תואם iPhone 3G, iPod Na..
43.00שח
מיני מיקרופון-מקליט קול עם רצועה עבור כל iPod (שחור)
מיני מיקרופון-מקליט קול עם רצועה עבור כל iPod (שחור) כל שעליך לעשות זה לחבר את המיני-מיקרופון  ל-iPod שלך עבור הקלטת קול מיידית מגיע עם רצועה עבור ה-iPod מחבר 3.5 מ"מ מתחבר לכל התקני שמע עם מחבר 3.5 מ"מ כגון: אייפון iPod, iPhone אייפוד,  MP3, MP4 וכו' תואם iP..
43.00שח
מיקרופון קריוקי אוניברסלי חיבור USB (זוג)
מיקרופון קריוקי אוניברסלי חיבור USB (זוג) תואם ל-  Wii, PS3, Xbox360 ו-PC פשוט לחבר ולשיר, אין צורך במנהלי התקנים  אורך כבל 3 מטר    ..
198.00שח
האתר מקודם על ידי Best-Seo קידום אתרים
www.230.co.il © 2020